![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 31 серпня 2020 р.
Конотопські артилеристи перемогли у військових змаганнях
![Конотопські артилеристи перемогли у військових змаганнях Конотопські артилеристи перемогли у військових змаганнях](/dist-assets/images/cap.jpg)
Артилеристи 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського отримали призові місця у змаганнях на кращу артилерійську, самохідну, протитанкову реактивну батареї.
Про це повідомляється на фб-сторінці 58 ОМПБр ім. гетьмана Івана Виговського.
Реактивна і мінометна батареї стали кращими серед інших у 58 окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського та вибороли друге місце серед артилеристів 1 окремої танкової Сіверської бригади, 26 артилерійської та 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.!!! Екіпажі 58 бригади та 26 абр, що стали переможцями, матимуть можливість представити частину і оперативне командування на аналогічних змаганнях на першість Сухопутних військ ЗС України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...