• Головна
  • На Конотопщині пройшов VI тур чемпіонату району з футболу
13:23, 17 серпня 2020 р.

На Конотопщині пройшов VI тур чемпіонату району з футболу

У 6-му турі Чемпіонату району з футболу зустрілися команди «Юрівка» – «Агропостач-Зірка», які зіграли з рахунком 0:3, «Сейм» - «Віталія» - (2:1), «Кристал» - «Підлипне» - 3:1, «Харчовик» - «Салтикове» (+:-).

Про це повідомляє Конотопська РДА.

У Грузькому відбувся турнір з міні-футболу пам’яті ветерана спорту Олександра ОЛЕКСІЄНКА. За результатами ігор, переможцем стала команда «Ромен» (с.Карабутове), на другому місці «Ветеран» (с.Грузьке), на третій сходинці – міні-футбольна команда з с.Грузьке.

На спортивному майданчику ДПТНЗ «КПАЛ» відбувся турнір з міні-футболу, учасниками якого стали 6 спортивних команд з сіл Тернівка, Козацьке, Успенка, Карабутове, М.Самбір, Кошари, які за жеребом були поділені на 2 групи

За результатами ігор, ІІІ місце розділили команда с.Козацьке та «Ремавтокомплектсервіс» (с.Кошари). У фіналі зустрілися команди с.Успенка і с.Карабутове. У поєдинку з рахунком 3:2 перемогла команда Успенки.

Команди-переможці обох міні-футбольних змагань нагороджені Кубками, команди-призери – грамотами, кращі гравці кожної з команд нагороджені призами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію