• Головна
  • На Конотопщині пройдуть змагання зі спортивної орнітології
09:00, 13 серпня 2020 р.

На Конотопщині пройдуть змагання зі спортивної орнітології

На Конотопщині пройдуть змагання зі спортивної орнітології

З першими променями сонця 24 серпня команди виходять на старт і намагаються сфотографувати якомога більше видів птахів.

Правила участі у конкурсі розміщені на фб-сторінці Сеймського РЛП.

Фотографувати мають лише диких і живих птахів в межах Сеймського регіонального ландшафтного парку. Учасники конкурсу мають з’явитися на реєстрацію на шкільний стадіон у с. Вирівка з 10-ї до 11-ї (тримаємо соціальну дистанцію, бо ковід-19 таки існує). А далі фотополювання можна продовжити до темряви.

1. До участі запрошуються сімейні команди на велосипедах.  Склад команди щонайменше 3 чоловіки. Організаційний внесок з особи 20 грн.

2. Маршрут має бути в межах Сеймського РЛП. Лише там пташок і фотографуємо. Схема Сеймського РЛП на заставці сторінки Друзі Сеймського ландшафтного парку

На Конотопщині пройдуть змагання зі спортивної орнітології, фото-1

3. Кількість фотоапаратів у команді і потужність оптики не регламентується. З досвіду знаємо, що це не головне в подібних змаганнях.

4. Під час реєстрації команда фотографується організаторами. На маршруті в тому ж складі потрібно буде сфотографуватися ще раз у тому ж складі на фоні примітного місця у Сеймському РЛП.

5. Змагання тривають весь світловий день. Після його завершення вдома розбирають фотографії, намагаються визначити сфотографованих птахів.

6. Монтуєте фотоколаж, де в центрі фото команди в примітному місці Сеймського РЛП у повному складі, а навколо сфотографовані командою птахи: ОДИН ВИД – ОДНЕ ФОТО. З урахуванням того, що експерти будуть оцінювати ваші успіхи дистанційно і лише по фотографіях у колажі, намагайтеся вибирати фотографії, де ознаки птаха якнайкраще видно, а сам він достатньо великого розміру.

7. Фотоколаж розміщують в коментарі під афішею змагань на сторінці Сеймський РЛП: неформальний офіс, підписуйте назви видів зліва-направо і зверху-вниз.

8. Чекайте результат, поки судді не визначаться із підсумковою оцінкою. Оцінюється загальна кількість видів і додатковий бал за кожне правильне визначення виду. Коментарі відкриті, їх можна реагувати і “підказувати”.

9. Нагородження переможців – за тиждень 30 серпня у Конотопі. Про місце і час повідомимо додатково. Призи – книги і всякі дрібнички. І ще! Спонсори (не політичні партії) можуть оголосити окремі конкурси, наприклад, на кращу фотографію, найдовший маршрут, для наймолодшого учасника тощо.

До початку змагань організатори розповідатимуть про різні аспекти спортивної орнітології, різні хитрощі, про фотографування та визначення пташок, тому слідкуйте за фб-сторінкою Друзі Сеймського ландшафтного парку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фотоконкурс #орнітологія #Сеймський РЛП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...