• Головна
  • Сумщина серед областей із 100% забезпеченням підручниками для 3-х класів
07:30, 13 серпня 2020 р.

Сумщина серед областей із 100% забезпеченням підручниками для 3-х класів

Сумщина серед областей із 100% забезпеченням підручниками для 3-х класів

До семи областей ‒ Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Херсонської ‒ вже доставлено 100% нових підручників для учнів 3-х класів. 

Про це інформує Сумська ОДА з посиланням на Урядовий портал.

Загалом рівень довезення цих підручників до обласних баз по всій країні станом на 11 серпня складає 88%.

Цього року за державний кошт загалом надруковано 4 млн 481 тис 185 примірників підручників для 3-х класів НУШ (84 назв оригінальних підручиків та ще 45 перекладених мовами національних меншин).

«Підручники надруковані в обсязі 120% від поданих обласними управліннями потреб, 20% ‒ це резерв, що може бути використаний за умови зміни контингенту. Зараз завершується розвезення підручників по областях. Далі доставку підручників з обласних книжкових баз до шкіл має забезпечити вже місцева влада. Процес почався ще 16 липня і ми про це повідомили обласні департаменти/управління освіти (лист МОН № 1/9-380 від 16.07.2020). Тож вони мають абсолютно прийнятні терміни для виконання цього завдання до 1 вересня», ‒ зазначив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген БАЖЕНКОВ.

Також з метою організації та контролю прозорого процесу доставки підручників на сайті ІМЗО працює гаряча лінія та постійно оновлюється інформація щодо стану їх доставки до обласних баз.

Слід зазначити, що pdf-версії підручників для 3-х класів вже розміщені у вільному доступі за посиланням.

Цього року також за державний кошт надруковані підручники для учнів 7-х класів: 47 оригінальних підручників та 18 перекладених мовами національних меншин. Загальний наклад становить 2 млн 611 тис 694 примірників.

На наступний навчальний рік планується друк підручників для 4 та 8 класів. Конкурс вже розпочато, він триватиме до 2 березня 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #підручники Сумщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...