• Головна
  • З початку епідемії на Конотопщині зареєстровано 60 випадків коронавірусу
07:00, 6 серпня 2020 р.

З початку епідемії на Конотопщині зареєстровано 60 випадків коронавірусу

З початку епідемії на Конотопщині зареєстровано 60 випадків коронавірусу

Станом на 5 серпня з початку реєстрації перших випадків коронавірусної хвороби (25.03.2020р) в цілому по Конотопському районі зареєстровано підтверджених випадків COVID-19 у 60 осіб.

Статистичні дані по хворобі оприлюднено на фб-сторінці сектору Конотопської міської ради з питань охорони здоров'я та праці з посиланням на Конотопській міськрайонний відділ ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України».

По м. Конотоп захворіло 30 осіб, із них 8 випадків по в/ч А 1376 (спалах захворювання у військовій частині).

Серед мешканців сільської місцевості встановлено - 30 випадків:

- с. Козацьке – 19 випадків, із них 2 особи померли.

- с. Духанівна – 4 особи,

- с. Тулушка - 2 особи,

- по одній особі в селах Попівка, Курилівка, Дубов»язівка, Заводи та Привокзальне.

Захворюваність на коронавірусну хворобу COVID-19 в цілому по Конотопському району не реєструвалась з 28.04.20р. по 22.06.20р.

Аналізуючи стан захворюваності в цілому по Конотопському району, серед всіх захворілих жінки склали – 47%, чоловіки – 53%, діти віком до 17 років склали – 13% (8 випадків). Найбільше захворілих зареєстровано серед осіб старше 50-60 років – 51,7%.

Серед всіх інфікованих 26 захворівших отримували лікування в інфекційному відділенні КНП КМР «Конотопської ЦРЛ ім. ак. М. Давидова», серед яких -7 хворих з тяжким перебігом, 19 хворих - середня ступінь тяжкості. Решта хворих - 34 особи - легкий перебіг, отримували лікування амбулаторно.

Серед медичних працівників інфекційного відділення Конотопської ЦРЛ виявлено 2 медпрацівники, захворілих на коронавірусну хворобу (медична сестра і сестра господиня), які перебували на амбулаторному лікуванні - легкий ступінь тяжкості.

На даний час в інфекційному відділенні Конотопської ЦРЛ перебувають на лікуванні 7 осіб - середня ступені тяжкості, в т.ч. 2 військовослужбовця в/ч А 1376.

Станом на 05.08.20р. із всіх 60 підтверджених випадків одужали 47 осіб, серед яких: – м. Конотоп - 23 особи, в т.ч. 4 військовослужбовця в/ч А1376 - серед мешканців сільської місцевості – 24 особи.

З метою своєчасного виявлення інфікованих серед осіб, з проявами пневмонії та гострих респіраторних захворювань, а також серед контактних із вогнищ були проведені дослідження біологічного матеріалу (мазки з носоглотки) вірусологічною лабораторією ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) – у 1508 осіб, виявлено позитивні результати - у 60 осіб, також лікувальною мережею проводиться тестування методом ІФА , всього –протестовано – 1159 осіб. в т.ч. на імуноглобуліни «М», – 1094, встановлено - 4 позитивних результати, на імуноглобуліни «G» - 65, позитивних результатів не виявлено.

Фахівцями Конотопського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» з метою локалізації, ліквідації та попередження подальшого поширення захворювань на COVID-19 проводиться певна робота:

- організований своєчасний та повний облік всіх виявлених хворих на COVID-19 та осіб з підозрою на дану хворобу, згідно отриманих термінових повідомлень (ф №058/0) від лікувальної мережі;

- у вогнищах визначаються перелік контактних осіб, які надаються лікувальній мережі для проведення протиепідемічних заходів та медичного спостереження, встановлюються кордони вогнищ;

- на всі зареєстровані випадки заповнюються епідкарти, які надаються до ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» для реєстрації в електронній інтегрованій системі епідеміологічного моніторингу за інфекційними захворюваннями;

- у вогнищах після госпіталізації хворих проводиться заключна дезінфекція.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #COVID-19 #Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...