Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе

Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, Анатолій Кияшко

Екскурсія, котра відбулася 1 серпня у Конотопі, зібрала близько п’ятдесяти зацікавлених в історії нашого міста людей.

Фотографії з екскурсії було опубліковано на фб-сторінці однієї з організаторок заходу Оксани Ульянченко.

Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-1 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-2 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-3 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-4 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-5 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-6 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-7 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-8 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-9 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-10 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-11 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-12 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-13 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-14 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-15 Конотопцям влаштували екскурсію до музею авіації та в бункер Люфтваффе, фото-16

Група пройшлася районом “Порт”, з цікавістю слухаючи історичні факти, про які розповідав гід Олександр Акуліч. В музеї авіації на групу чекав екскурсовод Сосновський Микола Сергійович, щоб розповісти про історію кожного з гелікоптерів, а також про амуніцію пілотів.

Аби дітям було цікавіше, екскурсантів поділили на дві групи. Група дітей після екскурсії в бункер ознайомилася з найбільшим гелікоптером, а потім екскурсанти перемістились на майданчик, де в ігровій формі краще познайомились одне з одним.

Загалом екскурсія, протяжністю в майже три години, була цікавою та захопливою, про що свідчать відгуки в мережі її учасників.

Подібні екскурсії збираються влаштовувати і в майбутньому. "Плануємо наступного разу зібрати громаду на екскурсію до музею Драгомирова", — розповіла організаторка заходу Оксана Ульянченко.

музей авіації Порт Ульянченко Акуліч Сосновський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі