На Конотопщині вирощують 82% ягідної продукції області

На Конотопщині вирощують 82% ягідної продукції області

Сільськогосподарські підприємства Конотопського району довели, що ягідництво має привабливі перспективи - у районі вирощується майже 82% ягідної продукції області.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Про розвиток галузі ягідництва та свій шлях до успіху розповіли журналістам місцевого телеканалу «КСТ» директор Сумської дослідної станції садівництва ІС УААН В’ячеслав Фільов, директор ПСП «Мир» Геннадій Бердніков, директор ТОВ «Весна Агро» Микола Худенко, директор ФГ «Весна 2012» Олександр Луговий.

На Конотопщині вирощують 82% ягідної продукції області, фото-1 На Конотопщині вирощують 82% ягідної продукції області, фото-2 На Конотопщині вирощують 82% ягідної продукції області, фото-3 На Конотопщині вирощують 82% ягідної продукції області, фото-4 На Конотопщині вирощують 82% ягідної продукції області, фото-5

Розвиток ягідництва на Конотопщині започатковано у 2002 році. І вже на сьогодні яскравими прикладами успішного ведення ягідного бізнесу є Сумська дослідна станція садівництва ІС УААН с. Малий Самбір; ПП АФ «Обрій-сад» с.Малий Самбір; ФГ «Весна 2012», с. Бочечки; ПСП «Мир», с. Великий Самбір та ТОВ «Весна Агро», с. Красне.

Найбільш поширені ягідні культури, за вирощування яких беруться наші аграрії – це чорна/червона смородина, суниця, малина.

Загальна площа ягідників в районі складає 89,06 га, в тому числі: під чорною смородиною 81,86 га, суницею – 5,7 га, малиною – 1,5 га.

Обсяг виробництва ягідних культур в цілому по Конотопському району складає 733,76 центнерів, в тому числі смородина – 587,66 центнерів.

Ягідництво - перспективна галузь аграрного бізнесу, яка створює хоча і сезонні, але нові робочі місця, дає надходження до бюджету та поштовх до розвитку економіки.

- На часі – забезпечення промислової переробки ягоди, а це – насичення районного, регіонального та всеукраїнського ринку не тільки свіжою ягодою, а й смачною корисною продукцією переробки, - діляться своїми планами на майбутнє керівники підприємств галузі ягідництва.

ягідництво Конотопщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі