![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 30 липня 2020 р.
На Конотопщині купують безконтактні термометри за завищеними цінами?
![На Конотопщині купують безконтактні термометри за завищеними цінами? На Конотопщині купують безконтактні термометри за завищеними цінами?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відділ освіти освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради, що на Конотопщині, заплатив за безконтактний інфрачервоний термометр більше середньоринкової вартості.
Як стало відомо із сайту публічних закупівель Рrozorro, чиновники придбали термометр за 5 764 грн. При цьому в інтернеті їх вартість стартує від 1500 грн, передає azimuth.sumy.ua.
Для прикладу: зовсім нещодавно освітяни з Глухівщини придбали два подібних термометра за 4400 грн, що значно дешевше, ніж це зробили на Конотопщині. А Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взагалі придбав три одиниці за 4500 грн. За аналогічною ціною три термометра купило й управління освіти і на науки Сумської міськради.
Дивіться також: Усі школи Конотопщини отримали безконтактні термометри
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...