• Головна
  • Конотопців запрошують взяти участь в "Узвар-фесті"
07:00, 28 липня 2020 р.

Конотопців запрошують взяти участь в "Узвар-фесті"

Конотопців запрошують взяти участь в "Узвар-фесті"

Усіх бажаючих запрошують прийняти участь в щорічному фестивалі публічних читань «Узвар-фест», який відбудеться 22 серпня о 10:00 в центральному парку відпочинку «Юність» по пр.Миру, на галявині за центральним флагштоком міста. Захід проходитиме за дотриманням всіх карантинних обмежень.

Про це повідомляють у відділі у справах молоді та спорту міської ради.

Головна мета даного заходу — популяризувати читання серед мешканців міста.

Конотопців запрошують взяти участь в "Узвар-фесті", фото-1

Правила літературного батлу (змагань читців):

1. Нижня вікова межа учасників – 10 років, верхня не обмежена.

2. Кожен, хто бажає взяти участь у заході, має підготувати для читання уривок із будь-якого твору та обґрунтування причин цього вибору.

3. На читання одного уривку учаснику відводиться 4 хвилини. На обґрунтування вибору –2 хвилини.

4. Головні вимоги до твору такі:

Твір учасники обирають на власний розсуд, але винятково прозу. До конкурсу приймаються тільки українські або перекладені українською твори. Якщо учасник читатиме уривок із власного твору, то мовні обмеження його не стосуються.Уривок не повинен містити антиукраїнських або прокомуністичних закликів.

Проведення заходу:

Захід починається з реєстрації. Читці відзначаються у волонтерів (у журі) й отримують бейдж учасника. Учасники розділяються на дві групи – автори та читці. Перша група читає уривки з власних творів, друга група читає уривки з творів інших авторів.

Учасники по черзі читають свої уривки. Початок і завершення читання визначається звуковим сигналом. Після того, як час на читання сплинув, читець має зупинитись, незалежно від того, чи встиг він прочитати свій уривок до кінця, чи ні. За наступним сигналом він має перейти до обґрунтування свого вибору.

Під час другого етапу фестивалю півфіналісти читають уривки з творів, які обрало журі. Прочитавши свій уривок, учасник має згадати ім’я та назву твору. На читання та промову також відводиться чотири та дві хвилини відповідно.

У фіналі учасники змагатимуться між собою, читаючи один і той самий уривок тексту у форматі діалогу.

Між виступами номінацій проводиться вікторина для глядачів «Відгадай прозовий твір за його початком».

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись. Для цього потрібно зателефонувати за будь-яким із зазначених номерів: (098) 228-39-79 – Ірина Козлова, (067) 645-30-18 – Тетяна Радько, (096) 174-93-24 — Ольга Качура або безпосередньо перед початком заходу, звернувшись до журі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#узвар-фест #читання #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...