У Дубов'язівці готують нові класні кімнати для першачків

У Дубов'язівці готують нові класні кімнати для першачків

Новий шкільний рік у Дубов'язівці розпочнеться для діток з оновленим, комфортним і цікавим середовищем, що стане їм вагомим стимулом для якіснішого навчання.

Таку інформацію повідомляють на фб-сторінці Дубов’язівської селищної ради.

Одним із пріоритетних завдань, над вирішенням яких працює Дубов’язівська селищна рада, відділ освіти, молоді та спорту, керівники закладів освіти є підготовка до нового 2020-2021 навчального року. Особливої уваги потребує забезпечення нового освітнього простору для 1-класів за вимогами реформи «Нова українська школа». Дубов’язівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» прийматиме 32 першокласники, для яких триває облаштування двох класних кімнат.

У Дубов'язівці готують нові класні кімнати для першачків, фото-1 У Дубов'язівці готують нові класні кімнати для першачків, фото-2 У Дубов'язівці готують нові класні кімнати для першачків, фото-3 У Дубов'язівці готують нові класні кімнати для першачків, фото-4 У Дубов'язівці готують нові класні кімнати для першачків, фото-5

Курилівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» готує клас для 12 майбутніх здобувачів освіти. Наразі закінчуються ремонтні роботи та забезпечено 70% меблів, 10% комп’ютерної техніки та 90% дидактичних навчальних матеріалів. Проходять тендерні процедури на закупівлю учнівських комплектів (парта+стілець), комп’ютерного забезпечення учителя (ноутбук+ламінатор) та планується оголошення тендерної процедури на закупівлю інтерактивних комплексів (дошка+проектор). Таким чином, новий навчальний рік розпочнеться для дітлахів з оновленим, комфортним і цікавим середовищем навчання, що стане їм вагомим стимулом для якіснішого навчання.

Дубов'язівка школа рремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі