![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 25 липня 2020 р.
Жителі Конотопщини вийшли на мітинг проти смороду від Попівського спиртзаводу
![Жителі Конотопщини вийшли на мітинг проти смороду від Попівського с... Жителі Конотопщини вийшли на мітинг проти смороду від Попівського спиртзаводу](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 липня об 11:00 біля спиртзаводу в Попівці пройшла мирна акція протесту проти смороду. Бардові ями експериментального спиртзаводу виділяють неприємний запах, від якого потерпають жителі не лише Попівки, а й Конотопа.
Відео та фото з місця акції оприлюднено на фб-сторінках активістів, зокрема Дмитра Власенка та Генадія Тарасенка.
Протестувальників підтримав і мер Конотопа Артем Семеніхін. У відеозверненні на своїй фб-сторінці очільник міста розповів, що "ключі від вирішення проблеми знаходяться у районній адміністрації". Однією з причин неприємного запаху є з'єднання каналізації заводу з каналізацією власне Попівки. Але замість того, щоб вирішити проблему каналізації, районна влада виділяє 8 мільйонів гривень на стадіон у селищі, - відмітив голова Конотопа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...