![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:30, 23 липня 2020 р.
До 10 років загрожує конотпцю, який в тюбику з-під зубної пасти передавав наркотики
![До 10 років загрожує конотпцю, який в тюбику з-під зубної пасти пер... До 10 років загрожує конотпцю, який в тюбику з-під зубної пасти передавав наркотики](/dist-assets/images/cap.jpg)
Конотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного чоловіка, який скоїв декілька злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків.
Як повідомляє прес-служба прокуратури області, обвинувачений систематично реалізовував у м. Конотоп наркотичні та психотропні речовини. Зокрема у травні поточного року задокументовано факти продажу ним відповідним особам амфетаміну та метадону. Водночас обвинувачений передав у Ізолятор тимчасового тримання тюбик зубної пасти, всередині якого була психотропна речовина амфетамін.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів та психотропних речовин, вчинені повторно) КК України.
На вирок суду чоловік чекає в СІЗО, за скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...