![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 22 липня 2020 р.
У Конотопі презентували нову книгу поезій Ольги Бачал
![У Конотопі презентували нову книгу поезій Ольги Бачал У Конотопі презентували нову книгу поезій Ольги Бачал](/dist-assets/images/cap.jpg)
Літературна гостина районної бібліотеки зібрала шанувальників красного слова і прихильників творчості місцевої поетеси, жительки с.Шаповалівка Ольги Бачал, яка презентувала свою нову книгу «Рапсодія життя».
Про це повідомляють у Конотопській РДА.
Видання містить як уже відомі, так і нові поезії про наші одвічні істини – родину, історію, мову, природу. Письменниця творчо переосмислює життя – і в результаті з’являються нові проникливі поетичні образи, тендітні, сильні й водночас – близькі та зрозумілі кожному. Багато віршів Ольги Бачал стали піснями.
- Найбільша радість для поета – усвідомлення того, що його вірші люблять і відчувають, читають і розуміють, - говорить поетеса.
«Ваші відверті і щирі твори зачаровують. Вони - ціле мелодійне дійство: слово тендітне, немов паросток зернини, просте і горде, як козацька слава. Нехай вічно прихильним буде до Вас Українське слово, якому присвятили Ви своє життя, свою любов без останку. Нехай відкриває воно Вам свої нові таємниці», - звернулися до поетеси Тетяна Шерудило та Анатолій Боярчук та побажали духовного та земного щастя.
І сьогодні, у теплому колі друзів, звучала чарівна «Рапсодія життя», торкаючись найпотаємніших струн души митця і шанувальників її тонкого таланту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...