Реклама
16:32, 13 липня 2020 р.

Чому ви хочете купити меблі?

Реклама

Вам потрібна меблі, яка зручніша, ніж ваша нинішня? Ви тільки що переїхали в нову квартиру і шукаєте меблі, будь то сучасні столи і стільці або сучасні меблі для вітальні. Ви шукаєте спосіб заповнити вільне місце в своїй квартирі?

Візуалізуйте свою кімнату

Уявіть свою кімнату в найближчому майбутньому. Хто використовує кімнату, для якої ви купуєте меблі? Чи буде йому комфортно? Чи всі елементи кімнати збігаються? Пам'ятайте, що те, що підходить для однієї людини, може не підходити для іншого, особливо якщо вся сім'я використовує кімнату.

Важливі питання

При покупці, наприклад, дивана на https://viko-mebli.com.ua/, будь то в розстрочку або за готівку, запитайте себе: чи будуть люди ним користуватися лише зрідка? Або це має використовуватися для того, щоб сидіти перед телевізором протягом довгих годин, для більш тривалого відпочинку, дрімоти або навіть нічного відпочинку? Якщо відповідь «так», переконайтеся, що диван зручний в першу чергу. Як часто друзі і родичі відвідують тебе? Якщо досить часто, не купуйте невеликий диван, на якому можуть розміститися дві людини.

Скільки місця у вас в кімнаті?

Інша справа - скільки місця у вас дійсно є, що новий предмет меблів може використовувати? Кімната повинна бути зручною, повинна бути можливість легко переміщатися. Відстань між людьми в кімнаті, сидять на стільцях або кріслах, має забезпечити комфортний розмову. В ідеалі ви повинні знаходитися на такій відстані, щоб коли ви сіли на край крісла і витягують руки до себе, ви могли доторкнутися кінчиками пальців до людини, що сидить поруч. Відступ від цього правила можливо в разі приміщень з великими поверхнями.

Які кольори повинні домінувати в цій кімнаті?

У вас вже є ідея гармонійного поєднання кольорів, яке прикрасить кімнату? Новий предмет меблів повинен вписуватися в існуючий порядок приміщення, але не тільки для його заповнення, але і для збагачення вашої кімнати.

Гармонійне ціле

Подивіться на зв'язок між квітами, текстурами і формами, які заповнюють вашу кімнату. Зробіть їх гармонізованими однією спільною рисою. Це може бути колір, візерунок або візерунки, все, що обертається навколо конкретної ідеї і об'єднується в одне ясне ціле.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...