У Конотопі визначили переможців фестивалю-конкурсу «DANCE SPACE»

У Конотопі визначили переможців фестивалю-конкурсу «DANCE SPACE»

9 липня 2020 року відбулася он-лайн конференція журі та організаційного комітету дистанційного хореографічного фестивалю-конкурсу «DANCE SPACE», в ході якої були визначені зайняті місця та Гран-Прі фестивалю.

Як повідомляють у відділі культури міськради, за набраними балами маємо такі результати:

Сучасна хореографія:

ІІІ місце:

3. «Запальна дискотека» - аматорський хореографічний колектив «Силует» КЗ «Дружбівський міський Палац культури» (керівник Грек Єлизавета Анатоліївна);

10. «Hip-Hop Kids DS STAR» - танцювальна студія «Гармонія» Білопільського дитячого навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко», (керівник Чумаченко Олександр Олександрович);

11. «Елегія» - танцювальна студія «Гармонія» Ворожбянського навчально-виховного комплексу №1, (керівник Чумаченко Олександр Олександрович);

13. «Попід хмарами» - хореографічний колектив сучасного танцю «БУМ» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник Потарусова Вікторія Геннадіївна);

34. «The choiсe» - колектив сучасного та естрадного танцю «Едельвейс» Конотопського міського будинку культури «Сучасник» (керівник Прокопець Наталія Валеріївна).

ІІ місце:

15. «В світле майбутнє» - зразковий ансамбль танцю «FREE DANCE» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник Омельченко Людмила Вікторівна);

20. «Мімасики» - хореографічний колектив «Liberty» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Боровська Любов Іванівна);

29. «Stop Drop» - школа сучасного та естрадного танцю «Step Up» (керівники Грищенко Тетяна Олександрівна та Прокопець Наталія Валеріївна);

30. «Банда» - школа сучасного та естрадного танцю «Step Up» (керівники Грищенко Тетяна Олександрівна та Прокопець Наталія Валеріївна).

І місце:

2. «Бейбі шарк» - аматорський хореографічний колектив «Силует» КЗ «Дружбівський міський Палац культури» (керівник Грек Єлизавета Анатоліївна);

5. «Скажена перерва» - аматорський хореографічний колектив «Силует» КЗ «Дружбівський міський Палац культури» (керівник Грек Єлизавета Анатоліївна);

28. «М1» - колектив сучасного та естрадного танцю «Едельвейс» Конотопського міського будинку культури «Сучасник» (керівник Прокопець Наталія Валеріївна);

37. «У ритмі серця» - школа танцювального спорту та хореографічного мистецтва «Еліт-Данс» (керівники Васюта Антон Олександрови та Халецька- Васюта Юлія Василівна).

Народна хореографія:

ІІІ місце:

6. «Ой, варенички» - хореографічний колектив «Смайлики» Біловодської сільської дитячої музичної школи (керівник Нехаєнко Юлія Петрівна);

7. «Чарівна знахідка» - хореографічний колектив «Крокус» Біловодської сільської дитячої музичної школи (керівник Нехаєнко Юлія Петрівна);

8. «Український танець» - хореографічний колектив «Світанок» Біловодської сільської дитячої музичної школи (керівник Пучко Наталія Миколаївна);

33. «Батьківщина» - колектив сучасного та естрадного танцю «Едельвейс» Конотопського міського будинку культури «Сучасник» (керівник Прокопець Наталія Валеріївна).

ІІ місце:

9. «Жартівливий танець» - хореографічний колектив «Соняшник» Біловодської сільської дитячої музичної школи (керівник Пучко Наталія Миколаївна);

22. «Весна» - хореографічний колектив «Liberty» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Боровська Любов Іванівна);

39. «Конотопські щебетухи» - хореографічний колектив «Веснянка» ДН-5 Конотопського будинку науки і техніки (керівники Ширіна Наталія Анатоліївна та Самусь Яна Леонідівна);

40. «Віночок Закарпаття» - хореографічний колектив «Веснянка» ДН-5 Конотопського будинку науки і техніки (керівники Ширіна Наталія Анатоліївна та Самусь Яна Леонідівна).

І місце:

16. «Тарантелла» - хореографічний колектив «Юні-Флеш» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Райденко Олена Петрівна);

17. «Квітуча долина» - хореографічний колектив «Юні-Флеш» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Райденко Олена Петрівна);

18. Дует «Тарантелла» - хореографічний колектив «Юні-Флеш» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Райденко Олена Петрівна);

19. Дует «Чардаш» - хореографічний колектив «Юні-Флеш» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Райденко Олена Петрівна).

Естрадна хореографія:

ІІІ місце:

1. «Мастера Кунг-фу» - народний аматорський ансамбль танцю «Dance Family» Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв (Берестовська Анастасія Юріївна);

41. «Джаз» - хореографічний колектив «Веснянка» ДН-5 Конотопського будинку науки і техніки (керівники Ширіна Наталія Анатоліївна та Самусь Яна Леонідівна);

42. «Дивна квітка» - хореографічний колектив «Веснянка» ДН-5 Конотопського будинку науки і техніки (керівники Ширіна Наталія Анатоліївна та Самусь Яна Леонідівна).

ІІ місце:

21. «Нехочуха» - хореографічний колектив «Liberty» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Боровська Любов Іванівна);

23. Дует «Rendez-vous» - хореографічний колектив «Liberty» Конотопської дитячої школи мистецтв (керівник Боровська Любов Іванівна);

І місце:

4. «Ой, верше, мій верше» - аматорський хореографічний колектив «Силует» КЗ «Дружбівський міський Палац культури» (керівник Грек Єлизавета Анатоліївна);

12. «Барбі-Бум» - хореографічний колектив сучасного танцю «БУМ» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник Потарусова Вікторія Геннадіївна);

14. «JUNGLE BOOM» - зразковий ансамбль танцю «FREE DANCE» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник Омельченко Людмила Вікторівна);

36. «Ми були на селі» - зразковий ансамбль бального танцю «Тріумф» Конотопського міського будинку культури «Сучасник» (керівники Васюта Антон Олександрович та Халецька Васюта Юлія Василівна).

Бальна хореографія:

ІІ місце:

25. «Тиша» - спортивно-танцювальний клуб «Сучасник» Конотопського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Сіренко Марина Станіславівна);

27. «Латино американський мікс» - студія спортивно-бального танцю «Carpe Dіem» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник Малай Євгенія Юріївна).

І місце:

35. «Латиноамериканський мікс» - зразковий ансамбль бального танцю «Тріумф» Конотопського міського будинку культури «Сучасник» (керівники Васюта Антон Олександрович та Халецька Васюта Юлія Василівна);

38. «Endless Love» - школа танцювального спорту та хореографічного мистецтва «Еліт-Данс» (керівники Васюта Антон Олександрови та Халецька- Васюта Юлія Василівна).
Класична хореографія:

ІІІ місце:

31. «Вальс» - хореографічний колектив «Адажіо» Конотопського міського будинку культури «Сучасник» (керівник Прокопець Наталія Валеріївна).

Dance space конкурс підсумки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі