Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні

Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, Анатолій Кияшко

За інформацією Департаменту капітального будівництва Сумської облдержадміністрації, введення об’єкту в експлуатацію заплановано на вересень 2020 року.

Проектом передбачено реконструкцію існуючого приміщення гімназії, проведення енергоефективних заходів та заходів з підсилення несучих конструкцій будівлі.

У 2020 році на реконструкцію приміщення Конотопської гімназії передбачено 12 млн 833 тис. 622 грн. З них 414,201 тис. грн – кошти ДФРР, 6 млн 409 тис 513 грн – інші бюджетні програми (субвенції), 6 млн 9 тис. 908 грн – кошти місцевих бюджетів.

Наразі у будівлі встановлено 100% нових вікон, на 60% виконано роботи з реконструкції та утеплення фасаду, на 30-40% – цокольної частини, на 55% – покрівлі. Залишилося збудувати ганки з пандусами.

Реалізація проекту реконструкції будівлі Конотопської гімназії дасть можливість покращити умови навчання для 875 учнів та умови роботи вчительського колективу гімназії.

Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-1 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-2 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-3 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-4 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-5 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-6 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-7 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-8 Ремонт Конотопської гімназії планують завершити у вересні, фото-9
Сумська ОДА
гімназія Конотоп ремонт реконструкція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі