![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 6 липня 2020 р.
У Конотопі не заборонятимуть дитячі атракціони
![У Конотопі не заборонятимуть дитячі атракціони У Конотопі не заборонятимуть дитячі атракціони](/dist-assets/images/cap.jpg)
3 липня відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На ньому було вирішено, що голови райдержадміністрацій та голови місцевих органів самоврядування мають взяти під особистий контроль питання заборони діяльності атракціонів у парках та зонах відпочинку через неможливість забезпечення при їх функціонуванні дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних вимог.
Однак, згідно постанови КМУ №392 в редакції від 27.06.2020 заборони на роботу дитячих атракціонів немає. Це все самодіяльність обласних чиновників. Подібні атракціони спокійно працюють навіть у Києві, де ситуація з коронавірусом в рази гірша ніж на Сумщині.
Викладач Конотопського інституту СумДУ Дмитро Власенко, перевірив, яке ж скупчення людей на конотопських атракціонах.
"Вдень взагалі нікого немає. Ввечері є люди, але вони є всюди. Перемістився з малими до машинок. Де скупчення? Все цивільно. Кермо, сидіння обробляються антисептиком", - підсумував він.
Мер міста Артем Семеніхін також абсолютно не підтримує таких ініціатив обласної комісії і нічого забороняти не буде. Тим більше, що у відповідній постанові Кабміну це не передбачено.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...