![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:30, 2 липня 2020 р.
Керівник будівельної компанії з Конотопа привласнив 178 тисяч грн.
![Керівник будівельної компанії з Конотопа привласнив 178 тисяч грн. Керівник будівельної компанії з Конотопа привласнив 178 тисяч грн.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліція встановила, що керівник будівельної компанії з Конотопа, складав неправдиві документи про придбання будівельних матеріалів та виконання робіт, які фактично не придбавав і не виконував та таким чином привласнив 178 000 гривень.
В ході перевірки інформації, отриманої оперативним шляхом, правоохоронці встановили, що 35-річний керівник будівельної компанії впродовж жовтня-листопада 2018 року уклав договори з одним із комунальних підприємств Конотопа на проведення ремонтних робіт. Під час реалізації вказаних договорів, у нього виник злочинний задум на привласнення коштів, передбачених на оплату за здійснення ремонтних робіт. З цією метою чоловік склав неправдиві документи про придбання будматеріалів та виконання робіт, яких фактично не придбавав та не виконував. В результаті своїх протиправних дій «підприємливий» керівник привласнив 178 000 гривень.
Проте його дії не залишилися непоміченими правоохоронцями. За вказаним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження, в рамках якого було зібрано достатню кількість доказів протиправної діяльності посадовця. Йому вже оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення», ч. 2 та ч. 3 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України.
За скоєне чоловікові загрожує кримінальна відповідальність у вигляді обмеження волі строком до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.
Дивіться також: У конотопської пенсіонерки видурили майже 30 тисяч грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...