• Головна
  • На Сумщині посилюють контроль за дотриманням карантинних заходів
07:30, 25 червня 2020 р.

На Сумщині посилюють контроль за дотриманням карантинних заходів

На Сумщині посилюють контроль за дотриманням карантинних заходів

Було прийнято рішення щодо запровадження більш жорстких заходів під час дії адаптивного карантину на території Сумської області.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

«Ослаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину. Однак загрози від вірусу не стали меншими. Ситуація потребує особливої уваги», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Сергій Банніков.

На період дії карантину забороняється перебування громадян в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті, закладах торгівлі, на ринках та інших громадських місцях без вдягнених засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок, що закривають ніс та рот, у т.ч. виготовлених самостійно.

Рекомендується також припинення діяльності закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності після 22 години. Жителі Сумщини не повинні перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, та самовільно залишати місця самоізоляції.

На Сумщині поки що не будуть функціонувати дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Забороняється також проведення масових культурних, культурно-розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів, діяльність музеїв та історико-культурних заповідників, театрів, концертних організацій, філармонії, художніх (мистецьких) колективів за участю більше однієї особи на 5 кв. м. площі будівлі або території (на відкритих майданчиках), де проводяться такі заходи.

Здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень на всіх видах міського, приміського, міжміського та міжобласного автомобільного транспорту, в електричному (тролейбус), залізничному транспорті можливе лише у кількості пасажирів, що не перевищує кількість місць для сидіння.

Відповідальність за забезпечення водіїв (провідників, кондукторів) засобами індивідуального захисту органів дихання, антисептиками для обробки рук, дезінфекційними засобами та обладнанням для проведення обробки салонів транспортних засобів та контроль дотримання протиепідемічних заходів працівниками та пасажирами покладається на перевізників.

За результатами наради заступник голови облдержадміністрації Сергій Банніков рекомендував керівникам органів місцевого самоврядування створити постійно діючі мобільні групи з залученням працівників поліції та представників місцевих ЗМІ для моніторингу дотримання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину та у разі їх порушення вживати відповідних заходів реагування до порушників відповідно до норм законодавства.

Дивіться також: Майже половина пасажирів конотопських маршруток не носить маски

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #COVID-19 #коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...