• Головна
  • Мер Артем Семеніхін провів сесію: голосували за ремонти доріг та благоустрій
18:50, 18 червня 2020 р.

Мер Артем Семеніхін провів сесію: голосували за ремонти доріг та благоустрій

Мер Артем Семеніхін провів сесію: голосували за ремонти доріг та благоустрій

Після довгої перерви 16 червня меру-свободівцю Артему Семеніхіну вдалося відновити повноцінну роботу міської ради. На Х пленарному засіданні 39-ї сесії було прийнято ряд важливих рішень про ремонт міської інфраструктури.

На засіданні зареєструвалося лише 24 з 36 обранців, але цього було достатньо для кворуму, тож сесія почала свою роботу. Характер засідання різко відрізнявся від скандальних баталій, які траплялися в сесійній залі протягом попередніх чотирьох років, коли роботу міськради нерідко було фактично паралізовано. Депутати, підконтрольні колишньому меру міста Івану Огрохіну та екс-регіоналу Ігорю Молотку, тоді блокували прийняття більшості важливих рішень.

Внаслідок саботажу діяльності міськради депутатами з фракції І. Огрохіна припинявся рух міського трамваю, у місті виникали проблеми з опаленням та освітленням. Після того, як мер міста Артем Семеніхін, вигравши судові справи, повернув свої повноваження, депутати-огрохінці просто перестали брати участь у роботі міськради.

16 червня, як і раніше, відбувся фактичний саботаж сесії зі сторони депутата Івана Огрохіна та підконтрольної йому і колишньому регіоналу Ігору Молотку частини міських обранців. Однак цього разу очільнику Конотопа за підтримки депутатів-свободівців та інших патріотично налаштованих обранців Конотопа вдалося поновити нормальну роботу міської влади.

Найважливішими стали ухвали про виділення коштів на відновлення тротуарів і доріг у Конотопі. Також було прийнято рішення про виділення коштів на новий фонтан та ремонт міських парків. Обранці профінансували роботи з ремонту дитячих садочків, шкіл та міської гімназії.

На цьому сесійному засіданні вдалося прийняти цілу низку земельних рішень, раніше детально розглянутих на спеціальних комісіях міськради. Вирішення питань оренди міської землі та розробка земельної і містобудівної документації дозволять суттєво наповнити бюджет Конотопа.

Повний перелік рішень, прийнятих на сесії, опубліковано на офіційному сайті Конотопської міської ради.

Сесійне засідання 16 червня стало менш видовищним, ніж деякі попередні сесії, але більш ефективним. По завершенні сесії міський голова Артем Семеніхін подякував депутатам за їх роботу. «Місто отримало свіжий ковток повітря», – переконаний мер.

Ми також будемо сподіватися, що після самоусунення деяких депутатів від участі в сесіях, рішення, необхідні для нормального функціонування міста, будуть прийматися вчасно, а жителі Конотопа більше не стануть заручниками політичного протистояння.

Наступне XI пленарне засідання 39 сесії міськради відбудеться 25 червня 2020 року о 10.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #бюджет #міськрада #Семеніхін #Огрохін #Молоток
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...