• Головна
 • Як втілити свою мрію і навчитися грати на гітарі?
Новини компаній
14:40, 10 червня 2020 р.

Як втілити свою мрію і навчитися грати на гітарі?

Новини компаній

Кожен з нас насолоджувався мелодійністю та красою гітари. Заслуховуючись, як вишукано звучать акорди та пісні, хочеться й собі освоїти техніку гри на гітарі. Адже завдяки цьому вмінню збагачується духовна складова саморозвитку людини. Ми стаємо причетними до мистецтва музики.

Гра на гітарі може стати хобі, способом творчого самовираження. Для дітей та дорослих це можливість знаходитися у центрі уваги та бути джерелом хорошого настрою. Гітара допомагає знімати стрес і напругу, тож гра для багатьох виконує роль психологічної релаксації. Ви можете виконувати улюблені композиції під акомпанемент мелодії з власними відтінками звучання.

Гітарне мистецтво потрібне для професійної реалізації. Займаючись з юного віку, підліток може увійти до складу музичного гурту та підкорювати світову сцену. Можна самостійно розвиватися як музикант чи співак-гітарист та згодом давати власні концерти. З гітарою пов’язані професії викладача музичної школи чи академії та майстра з ремонту і виготовлення гітар.

Як втілити свою мрію і навчитися грати на гітарі?, фото-1

Які існують методи опанування гри на гітарі?

Майбутньому гітаристу важливо ознайомитись з основами теорії музики, вивчити ноти та акорди. Початкові навчальні заняття спрямовані на тренування слуху та відчуття ритму. Викладач показує, як правильно тримати гітару, ставити кисті рук і коліна. Поступово учень освоює засоби музичної виразності: лад, тональність, гармонію, мелодію, регістр, тембр, поліфонію.

Особливості навчального процесу залежать також від виду музичного інструменту – класична, акустична чи електрогітара. Курс занять завершує одиночний виступ або виконання композицій у складі колективу.

Розрізняють 8 основних способів навчання грі на гітарі.

Методи вивчення зі сторонньою допомогою:

 • репетитор гри на гітарі;
 • групові заняття у спеціалізованих приватних школах та центрах;
 • пришкільні гуртки;
 • музична школа/училище

Методи для самостійного навчання:

 • відеоуроки на Youtube;
 • сайти професійних викладачів;
 • мобільні додатки та програми;
 • друковані посібники та самовчителі

Як репетитор з гри на гітарі допоможе швидко та ефективно освоїти інструмент?

Уроки з репетитором у м. Конотоп – це допомога та супровід кваліфікованого спеціаліста. Приватний учитель може професійно оцінити навички та здібності підопічного і розробити для нього найбільш відповідну навчальну програму. Враховується мета навчання, побажання учня та батьків. Вибір методики викладання визначається особливостями загального музичного розвитку дитини чи дорослого.

Вивчення техніки гри самостійно займе вдвічі більше часу та зусиль. Охочим навчитися грі з нуля буде надзвичайно складно. Існує ризик виробити помилкові навички, неправильно використовувати ноти.

Репетитор гри на класичній гітарі навчить виконувати класику: пісні, романси, балади, власні композиції. Акустична гітара задіюється під час гуртового виконання, в рок-музиці і джазі. Урок включає вивчення елементів будови гітари, постановку рук, налаштування музичного інструменту, освоєння нотної грамоти та акордів, імпровізацію. На початковому етапі учитель коригує кожен звук, дає детальні настанови.

Приватні заняття з репетитором мають безліч переваг у порівнянні з самостійним навчанням:

 • професійно розроблена та адаптована програма;
 • індивідуальний підхід;
 • інноваційні техніки та прийоми;
 • негайне виправлення помилок;
 • багатий сценічний досвід викладача

Майстерна гра на гітарі – квиток у світ можливостей

Опанувавши гітару, ви зможете реалізувати професійні та творчі потреби. Діти та підлітки, здобувши необхідні знання та навички, можуть отримати вищу музичну освіту, зарекомендувати себе на конкурсах. Молоді виконавці мають нагоду створити свій гурт та завоювати велику сцену. Дорослі відкривають у собі нові грані талантів, отримують змогу грати для себе чи своєї невеликої публіки.

Репетитори гри на гітарі допоможуть здійснити заповітну мрію дітей та дорослих. Психологічна терапія, сценічний виступ чи творча потреба можуть втілитися через майстерне музичне виконання.

Не гайте часу дарма! Розпочніть навчатися гітарному мистецтву вже сьогодні!

Статтю підготував репетитор гри на гітарі Сергій П.

Вчись грати на музичних інструментах з репетитором: https://buki.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...