• Головна
  • Соціальні працівники працюють в посиленому режимі
17:26, 30 квітня 2020 р.

Соціальні працівники працюють в посиленому режимі

Соціальні працівники працюють в посиленому режимі

Соціальні робітники привозять товари першої необхідності, продукти та медикаменти до обслуговуваних людей, допомагають їм в оплаті комунальних послуг та приготуванні їжі.

Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА.

Наші соціальні робітники без перебільшення головні помічники у побуті для людей похилого віку, які залишилися самотніми, людей з інвалідністю та інших категорій осіб, які потребують соціального захисту, – переконаний директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району Віктор Суятінов.

Соціальні робітники проінструктовані щодо засобів індивідуального захисту. Також вони проводять інформативно-роз’яснювальну роботу зі своїми підопічними стосовно дотримання умов карантину і як захистити себе від захворювання.

За сприяння керівництва району стала можливою додаткова доплата до заробітної плати соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання отримувача соціальних послуг на період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби.

Працівники соціальної сфери піклуються про людей із числа вразливих верств населення та дбають про те, аби жодна людина не залишилась без захисту, адже основна група ризику летальних випадків від коронавірусу – це люди похилого віку, тож, насамперед, треба турбуватися щоб уберегти їх від зараження, – наприкінці резюмував Віктор Суятінов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...