• Головна
  • Конотопська популяція зубрів складається з більш ніж 50 тварин
14:32, 25 квітня 2020 р.

Конотопська популяція зубрів складається з більш ніж 50 тварин

Конотопська популяція зубрів складається з більш ніж 50 тварин

Конотопська популяція зубрів складається з більш ніж 50 тварин і є другою за розміром в Україні. Вони живуть декількома стадами на території Сеймського регіонального ландшафтного парку.

Про це повідомляє відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації.

Довідково: Зубр – це великий бик, європейський вид роду бізонів. Вага сучасного дорослого самця може досягати однієї тони, довжина тулуба — 3 м, а висота у холці — 2 м. Більшу частину дня зубри сплять чи дрімають, а ввечері йдуть на пашу та водопій. На відміну від домашніх корів зубри мовчазні тварини, мукають вони лише зрідка і дуже тихо — їх не чути вже за кілька десятків кроків.Цікавою особливістю зубрів є те, що ці масивні тварини гарно стрибають.

Людей вони уникають. Якщо спробувати підійти дуже близько, то можуть погрожувати — метеляти головою, наставляти роги та злостиво сопіти. Відповідно, побачити їх на невеликій відстані, зазвичай можна тільки взимку, під час підгодівлі.

Зубр був поширений у давнину в лісах Європи, в Україні зник в XVI–XVII ст., сьогодні занесений до “Червоної книги України”. Рідкісними тваринами на Сумщині опікується “Конотопське лісове господарство”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...