14:39, 24 квітня 2020 р.

У розпалі посівна кампанія

У розпалі посівна кампанія

Про перебіг посівної кампанії у сільгосппідприємстві ТОВ АФ “Довіра”пишуть на стрірінці Конотопської РДА у мережі Фейсбук.

директор сільгосппідприємства ТОВ АФ “Довіра” Денис Кулешов.

Озима пшениця, що посіяли в сільгосппідприємстві на площі 140 га, дала добрі сходи – система кущення розвинута, лише потребує вологи – необхідні дощі, на що з нетерпінням очікуємо, – говорить директор сільгосппідприємства ТОВ АФ “Довіра” Денис Кулешов.

Весняно-польові роботи в господарстві розпочали з підживлення озимих аміачною селітрою – заходи провели по мерзло-талому ґрунту ще 20-25 лютого в розрахунку 200 кг на гектар. 4 березня закрили вологу. Наприкінці березня, оскільки в господарстві розвинена тваринницька галузь, розпочали посівну кампанію багаторічних трав на корм худобі на площі 72 га, – сіяли люцерну в чистому вигляді без підсіву, вносили мінеральні добрива карбамід.

У перших числах квітня підживили озимі вдруге – аміачною селітрою.

У цьому році, оскільки зима була аномально теплою і шкідники рослин пережили її добре, на початку квітня виконали обприскувачем перший обробіток озимої пшениці засобами захисту рослин – гербіцидами.

З 10 квітня почали сіяти технічні сільгоспкультури – соняшник на площі 375 га.

До посівної кампанії підійшли в повній готовності, – розповідає Денис Кулешов, – з наявністю в необхідній кількості пально-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння тощо. Через компанію “Syngenta”, з якою тісно співпрацюємо, у Райффайзен Банк Аваль за спеціальною програмою “Легка посівна” взяли кредити під 7% річних на посівний матеріал соняшнику і кукурудзи та засоби захисту рослин.

Цього року ми відмовились від посіву ячменю пивоварного, – уточнює Денис Кулешов, – оскільки минулоріч склалась економічно невигідна для господарства пропозиція на реалізацію цієї культури. Отже, посівна кампанія розпочалась з сівби соняшнику.

З 25 квітня у господарстві планують сіяти кукурудзу і сою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...