![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
19:07, 23 квітня 2020 р.
У місті додалося хворих на коронавірус
![У місті додалося хворих на коронавірус У місті додалося хворих на коронавірус](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.
Це одна людина, яка мешкає на вул. Деповській, у Конотопі вона контактна з тією жінкою, яка повернулась нещодавно з Києва і проживає в Конотопі в мікрорайоні Порт. А також ще чоловік тієї жінки, яка доглядає за літнім чоловіком в районі Зеленчак, – сказав Семеніхін.
Додалося випадків коронавірусу і в Конотопському районі.
Сумна новина для Дубов’язівки Конотопського району, там виявлено один випадок захворювання на коронавірус. Тож я прошу вас всіх, дотримуйтесь карантину.
За інформацією Сумського обласного лабораторного центру, на ранок 23 квітня в Сумах – 9 випадків захворювання, в Охтирці – 4, Конотопі – 11, Кролевці – 20, Шостці – 7, Білопіллі – 1. В Конотопському районі – 26, Кролевецькому – 7, Тростянецькому -2, Роменському і Недригайлівському – по одному.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...