![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:06, 23 квітня 2020 р.
Рішення про заборону відвідування громадянами кладовищ
![Рішення про заборону відвідування громадянами кладовищ Рішення про заборону відвідування громадянами кладовищ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні у Конотопі збирали засідання комісії з ТеБ та НС. Це стало своєрідною реакцією на рішення обласної комісії з ТеБ та НС, яке було прийняте сьогодні вранці.
Одноголосно членами комісії було підтримано рішення про заборону відвідування громадянами кладовищ на період з 24 по 28 квітня.
Дозволено приходити на кладовище тільки для проведення обряду похорон, який має відбуватися з дотриманням усіх карантинних вимог: присутні не більше 10 людей, всі забезпечені засобами індивідуального захисту та на відстані не менше 1, 5 м один від одного. Також дозволено виконувати роботи з облаштування місць поховання.
Конотоль за виконанням рішення покласти на органи місцевого самоврядування тп працівників поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...