![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
20:09, 14 квітня 2020 р.
Розвезення продуктових наборів від «АТБ-МАРКЕТ»
![Розвезення продуктових наборів від «АТБ-МАРКЕТ» Розвезення продуктових наборів від «АТБ-МАРКЕТ»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники управління соціального захисту населення Конотопської міської ради почали доставку продуктових наборів від мережі магазинів «АТБ-МАРКЕТ», які тісно співпрацюють з Міністерством соціальної політики України, в якості допомоги в боротьбі з коронавірусом, найбільш вразливим категоріям населення міста Конотоп, а саме: одиноким особам старше 80 років та особам, які знаходяться на обслуговуванні територіального центру, особам з інвалідністю 1 групи, які пересуваються на візку.
14 квітня 2020 року роздано 15 продуктових наборів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...