![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:47, 9 квітня 2020 р.
Маски власного виробництва для працівників Політеху і не тільки
![Маски власного виробництва для працівників Політеху і не тільки Маски власного виробництва для працівників Політеху і не тільки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Колектив конотопського Політеху у час карантину та обов’язкового маскового режиму взявся за пошиття масок для працівників навчального закладу і не тільки. Про це днями повідомили на сторінці Політеху у мережі Фейсбук.
Захисні тканинні маски будуть використані для потреб колективу технікуму. Вони потрібні працівникам, які продовжують виходити на роботу та контактувати з іншими людьми. Серед них: вахтери, сторожі, бухгалтери, технічні працівники, а також студенти, які з тих чи інших причин на період карантину залишилися проживати в гуртожитку. Тож відтепер члени Політехівської родини, які мають потребу в масках, можуть отримати їх безпосередньо в навчальному закладі.
У пошитті масок брали участь вахтери на чолі з керівником клубу “MADE IN UKRAINE”, що діє за підтримки БФ “Відень”, Ольгою Соболєвою, – йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...