![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
19:29, 3 квітня 2020 р.
Прохання повідомляти про недотримання карантину приїжджими
![Прохання повідомляти про недотримання карантину приїжджими Прохання повідомляти про недотримання карантину приїжджими](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відповідне прохання розміщене на сторінці Конотопської міської ради у мережі Фейсбук.
Шановні мешканці Конотопа та гості міста! У зв’язку із зростанням кількості хворих на коронавірус у Конотопському районі, закликаю усіх бути максимально уважними до свого здоров`я, дотримуватися усіх карантинних заходів, бути відповідальними перед своїми близькими та оточуючими!Останнім часом до нашого міста і району заїхало багато українців, які проживали, навчалися чи працювали за кордоном, у країнах, де наразі висока статистика захворюваності і смертності, спричиненої вірусом COVID – 19. Прошу небайдужих містян і мешканців району допомагати у виявленні можливих контактних осіб із хворими на коронавірус, у контролі їхньої самоізоляції.У разі виявлення недотримання цими особами умов карантину терміново повідомляти на гарячу лінію міського штабу із надзвичайних ситуацій за телефонами 2 32 07, або (096) 151 60 66, де Ваш дзвінок буде перенаправлено на чергового по штабу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...