17:09, 21 березня 2020 р.

Хто порушує карантинний режим

Порушення виявила мобільна група Конотопського відділу поліції, яка здійснювала превентивні заходи щодо дотримання правил карантину закладами торгівлі, спільно з представниками міської влади та Держпродспоживслужби. Під час профілактичного рейду містом було виявлено, що один зі складів оптової та роздрібної торгівлі виробами з металу продовжує свою роботу у штатному режимі, незважаючи на встановлені обмеження.

Із завідуючим даного складу поліцейськими проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил карантину та відповідальність за їх порушення. Посадовець підтвердив, що про зазначені обмеження він добре знає, але припинити роботу відмовився.Тож дільничним офіцером поліції відносно нього було складено адміністративний протокол за ст. 44-3 («Порушення правил щодо карантину людей», згідно якої порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями») Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлено на розгляд суду.

Суддя, у свою чергу вивчивши зібрані матеріали по справі та вислухавши пояснення самого підприємця, виніс рішення про накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді 34 тисяч гривень штрафу.

Тож поліція закликає громадян дотримуватися обмежень, передбачених законодавством про карантин, виявити розуміння, здоровий глузд та відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших жителів нашого міста й району.

#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...