• Головна
  • Звернення Миколи Горбенко до жителів Конотопщини
18:05, 16 березня 2020 р.

Звернення Миколи Горбенко до жителів Конотопщини

Голова райдержадміністрації Микола Горбенко звернувся до жителів Конотопщини з проханням максимально обмежити відвідування публічних місць з метою запобігання поширенню коронавірусу, бути самосвідомими та з розумінням поставитись до тимчасових профілактичних заходів.

ПРо це пишуть на офіційному сайті Конотопської РДА.

Працюємо на випередження. Щоб не допустити ситуації, яка склалася в Китаї та Італії, посилюємо на території Конотопщини обмежувально-профілактичні заходи, – зазначив керівник району. Сьогодні ми просимо всіх вас поспілкуватися зі своїми батьками, дідусями, бабусями. По максимуму обмежити їхнє пересування на території України, області, району. Самоізоляція або перебування у своїх житлових будинках – це сьогодні найкращий засіб профілактики для людей похилого віку. Особливо для тих, у яких є хронічні хвороби старшого віку, – зауважив очільник району.

Також Микола Горбенко звернувся до роботодавців із проханням перевести своїх співробітників на віддалений режим роботи, зберігаючи усі гарантії та рівень заробітної плати.

Щонайменше на два тижні у Конотопському районі призупиняють роботу заклади сфери послуг. Працюватимуть лише аптеки, лікарні, продуктові магазини, банки, АЗС, залізничні й автомобільні вокзали, поштові відділення. Обмежуються публічні заходи.

Конотопська районна державна адміністрація працюватиме у звичному режимі, але з обмеженням особистих прийомів громадян. Відповідну інформацію жителі району зможуть отримати у телефонному режимі (6 24 03) або електронною поштою ( [email protected]).

Шановні мешканці району! Ситуацію з коронавірусом у Конотопському районі я тримаю під особистим контролем. Наразі на території району не зафіксовані випадки захворювання на COVID-2019, – запевнив керівник району.

#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...