• Головна
  • На Сумщині кількість випадків захворювання на грип та ГРВІ зменшилась на 3,9 %
16:23, 5 березня 2020 р.

На Сумщині кількість випадків захворювання на грип та ГРВІ зменшилась на 3,9 %

На Сумщині кількість випадків захворювання на грип та ГРВІ зменшилась на 3,9 %

Про це доповів під час апаратної наради тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині Купрейчик начальник обласного управління охорони здоров’я Дмитро Кравцов.

Повідомляють на офіційному сайті СОДА.

За його словами, станом на 28 лютого захворюваність населення області на грип та ГРВІ перевищує пороговий рівень на 7,5%, що менше на 3,9% у порівнянні з минулим тижнем. Загальна кількість захворілих протягом звітного періоду склала 6123 особи, з яких діти – 3965. Такі показники відповідають епідпроцесу з низькою інтенсивністю.

Наразі епідпоріг перевищений у 6 районах та 4 містах області: Білопільському, Буринському, Великописарівському, Лебединському, Охтирському, Сумському та містах Конотоп, Охтирка, Ромни, Лебедин.

У відділеннях та палатах інтенсивної терапії Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З.Й. Красовицького перебуває 2 особи. Взагалі в області за весь період зареєстровано 4 летальні випадки, де причиною смерті була двобічна пневмонія внаслідок грипу.

За підсумками наради Ірина Купрейчик надала доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації щодо посилення інформаційної кампанії у навчальних закладах області з питань запобігання та профілактики будь-яких вірусних інфекцій.

Щодо актуального питання про поширення коронавірусу, то на сьогодні в Україні немає жодного підтвердженого випадку зараження цією вірусною інфекцією.

#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...