![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:23, 23 лютого 2020 р.
В Конотопі евакуювали студентів та гасили пожежу
![В Конотопі евакуювали студентів та гасили пожежу В Конотопі евакуювали студентів та гасили пожежу](/dist-assets/images/cap.jpg)
18 лютого 2020 р. в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТ), за участі 12 державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС у Сумській області, відбулися показові практично-тренувальні навчання з метою профілактичної роботи та запобігання виникненню пожеж.
Під час заходу були відпрацьовані спільні дії рятувальників (у повній практичній викладці особового складу дій при екстреної ситуації) та педагогічного колективу технікуму , у ході яких, під час умовної пожежі, була проведена повна евакуація студентів навчального закладу. На умовній пожежі, яка сталась на 2 поверсі корпусу в навчальній аудиторії №215, рятувальники виявили постраждалого, якого вчасно винесли з приміщення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...