![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:22, 23 лютого 2020 р.
У Конотопі пройде мітинг пам’яті Героїв Небесної Сотні
![У Конотопі пройде мітинг пам’яті Героїв Небесної Сотні У Конотопі пройде мітинг пам’яті Героїв Небесної Сотні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Конотопців запрошують взяти участь у мітингу-реквіємі з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Захід відбудеться 20 лютого о 10:00 біля пам’ятної плити Героям Небесної Сотні (навпроти адміністративної будівлі Конотопської міської ради, проспект Миру, 8).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...