• Головна
  • Які саме медичні послуги отримуватимуть мешканці Конотопщини
16:16, 7 лютого 2020 р.

Які саме медичні послуги отримуватимуть мешканці Конотопщини

Які саме медичні послуги отримуватимуть мешканці Конотопщини

Саме це питання стало ключовим під час наради очільників Конотопського району з керівництвом закладів первинної (КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради) та вторинної (КНП Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка М.Давидова») медичної допомоги.

Програма медичних гарантій запрацює у повному обсязі з 1 квітня 2020 року. Принцип «гроші йдуть за пацієнтом» тепер переходить ще й на лікарні. Національна служба здоров’я України (далі – НСЗУ) буде закуповувати медичні послуги у медичних закладів усіх рівнів надання медичної допомоги, а оплачувати їх за договором.

Процедура закупівель медичних послуг передбачатиме дотримання надавачами (лікарнями) умов (вимог) надання послуг та специфікацій на конкретні послуги/групи послуг. Вимоги до надання послуг згруповані в пакети медичних послуг. Серед основних вимог – наявність необхідного обладнання та відповідність медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

Голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО та голова районної ради Анатолій БОЯРЧУК обговорили з присутніми взаємодію первинної та вторинної медичної ланки, механізм розрахунків за лікування хворих між НСЗУ та Комунальним некомерційним підприємством Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка М.Давидова». Основну увагу керівництво району зосередило на проблемних ситуаціях, що можуть виникнути у роботі лікарні, адже необхідно завчасно скоординувати та прогнозувати дії районної влади, щоб сільські жителі могли отримувати належну медичну допомогу в умовах реформування закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...