![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:15, 7 лютого 2020 р.
Конотопський грабіжник, який обікрав дитину, чекає вирока
![Конотопський грабіжник, який обікрав дитину, чекає вирока Конотопський грабіжник, який обікрав дитину, чекає вирока](/dist-assets/images/cap.jpg)
Конотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 40-річного чоловіка, який на вулиці пограбував неповнолітнього.
Йдеться про події, що відбулись 23 грудня 2019 року в. м. Конотоп. Близько 17.00 до поліції звернувся 14-річний хлопчик. Він пояснив, що в одному з мікрорайонів міста до нього підійшов чоловік та, погрожуючи застосуванням сили, відібрав недешевий смартфон і зник у невідомому напрямку.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі до 6 років. На вирок суду він чекає в СІЗО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...