![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:14, 7 лютого 2020 р.
На Конотопщині чоловік згорів у будинку
![На Конотопщині чоловік згорів у будинку На Конотопщині чоловік згорів у будинку](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пожежа, що сталася 3 лютого у селі Підлипному Конотопського району, забрала життя людини.
Горів дерев’яний житловий будинок, зовні оздоблений пластиком, на вулиці Лезаревського. Задимлення було таким сильним, що рятувальникам довелося працювати в апаратах для захисту органів дихання.
У будинку пожежники виявили тіло загиблого 87-річного господаря будинку. Загасили пожежу за годину, о 9-й ранку. За попередніми висновками фахівців, ймовірна причина загоряння – необережність під час куріння.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...