![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:39, 28 січня 2020 р.
Гандболістки з Конотопа – у резерві збірної України
![Гандболістки з Конотопа – у резерві збірної України Гандболістки з Конотопа – у резерві збірної України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Троє представниць конотопського гандболу: Анастасія ТКАЧ , Ольга ТИМОШЕНКО та Марія ОТРОЩЕНКО зараховані до Складу національної збірної команди (резерв) України з гандболу відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України “Про затвердження Складу національних збірних команд України з літніх олімпійських видів спорту на 2020 рік”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...