Жителям Конотопщини розповіли, чому зменшився розмір субсидії

Жителям Конотопщини розповіли, чому зменшився розмір субсидії , Иванова Аня

Управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації надає роз’яснення.

Останнім часом надходить багато звернень від громадян з питанням щодо зменшення розміру субсидії за грудень 2019 року в порівнянні з листопадом 2019 року. Розмір призначеної субсидії протягом періоду її отримання змінюється в залежності від вартості житлово-комунальної послуги.

Так, у листопаді 2019 року ціна на природний газ для побутових споживачів становила 6863,1180грн. за 1 тис.куб.метрів з ПДВ. У грудні 2019 року ціна на природний газ для побутових споживачів становила 6097,6834грн. за 1 тис.куб .метрів з ПДВ, тобто відбулося здешевлення ціни газу і відповідно розмір призначеної субсидії у грудні 2019 року був менший, ніж розмір призначеної субсидії у листопаді 2019 року.

Одночасно нагадуєм жителям району в яких випадках проводиться перерахунок призначеної субсидії без звернень громадян.

Відповідно до пункту 92 Положення про порядок призначення житлової субсидії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019р. № 807 зі змінами) перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі:

konotop.in.ua
Конотоп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі