• Головна
  • У Конотопській прокуратурі обговорили підсумки роботи за минулий рік
11:45, 23 січня 2020 р.

У Конотопській прокуратурі обговорили підсумки роботи за минулий рік

У Конотопській прокуратурі обговорили підсумки роботи за минулий рік

У Конотопській місцевій прокуратурі проведено оперативну нараду, на якій обговорено підсумки роботи за 2019 рік, а також визначено головні завдання на поточний рік.

Так, завдяки вжитим організаційно-практичним заходам, спрямованим на підтримку правопорядку в Конотопському, Білопільському, Буринському та Путивльському районах, криміногенна ситуація залишається стабільною. Зокрема, загальна кількість кримінальних правопорушень становить 1958, що на 1,5% менше ніж у 2018 році. Зменшення кількості особливо тяжких злочинів спостерігається у м. Конотоп (на 68,%, з 25 до 8), Буринському та Білопільському районах, тяжких злочинів – у м. Конотоп (на 10,1% з 316 до 284), Білопільському та Путивлському районах, середньої тяжкості – у м. Конотоп та всіх районах за виключення Конотопського. Кількість дорожньо-транспортних пригод, що мають ознаки кримінального правопорушення, зменшилась на території всіх районів, за винятком м. Конотоп (де ріст склав 46,2% – з 13 до 19).

Завдяки чіткій позиції Конотопської місцевої прокуратури щодо реалізації конституційного принципу невідворотності кримінальної відповідальності за 2019 рік до суду скеровано 789 кримінальних проваджень. Зокрема, на пріоритетних напрямах економічної спрямованості протягом звітного періоду завершено досудове розслідування у 11 кримінальних провадженнях пов’язаних з корупцією, 27 – у бюджетній сфері, 21 – у сфері земельних відносин.

Крім того, протягом звітного періоду Конотопською місцевою прокуратурою заявлено позовів на загальну суму 125 млн 342 тис. грн, з яких на даний час задоволено на 55 млн 540 тис. грн. Площа повернутих земель складає 371 га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...