Сервісний центр Пенсійного фонду України запрацював у Конотопі

Сервісний центр Пенсійного фонду України запрацював у Конотопі , Иванова Аня

Приміщення сервісних центрів Пенсійного фонду України приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України, в тому числі і на Конотопщині презентували оновлений сервісний центр.

Оновлення сервісного центру є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.

Клієнти Пенсійного фонду можуть отримати послуги і необхідну допомогу на засадах компетентності, привітності, оперативності за стандартами, єдиними для всіх, з увагою до кожного клієнта.

У відкритому залі робочі місця спеціалістів обладнані сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, встановлено систему відеоспостереження. Облаштовано зручну зону очікування де наявна система електронної черги та забезпечено відкритий доступу до веб-порталу електронних послуг. У зоні очікування для відвідувачів є можливість ознайомитися з пенсійними новинами, актуальною інформацією про права та сервіси, що забезпечуються громадянам, переглянути інформаційні соціальні ролики.

Оновлений Конотопський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) працюєь з понеділка по четвер з 8 до 18.00 години, в п’ятницю з 8 до 17.00 години без перерв, розташований за адресою:

konotop.in.ua
Конотоп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі