• Головна
  • Сервісний центр Пенсійного фонду України запрацював у Конотопі
13:19, 14 січня 2020 р.

Сервісний центр Пенсійного фонду України запрацював у Конотопі

Сервісний центр Пенсійного фонду України запрацював у Конотопі

Приміщення сервісних центрів Пенсійного фонду України приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України, в тому числі і на Конотопщині презентували оновлений сервісний центр.

Оновлення сервісного центру є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.

Клієнти Пенсійного фонду можуть отримати послуги і необхідну допомогу на засадах компетентності, привітності, оперативності за стандартами, єдиними для всіх, з увагою до кожного клієнта.

У відкритому залі робочі місця спеціалістів обладнані сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, встановлено систему відеоспостереження. Облаштовано зручну зону очікування де наявна система електронної черги та забезпечено відкритий доступу до веб-порталу електронних послуг. У зоні очікування для відвідувачів є можливість ознайомитися з пенсійними новинами, актуальною інформацією про права та сервіси, що забезпечуються громадянам, переглянути інформаційні соціальні ролики.

Оновлений Конотопський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) працюєь з понеділка по четвер з 8 до 18.00 години, в п’ятницю з 8 до 17.00 години без перерв, розташований за адресою:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...