![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:45, 10 січня 2020 р.
Учениця Конотопської дитячої художньої школи – переможець конкурсу творчості
![Учениця Конотопської дитячої художньої школи – переможець конкурсу ... Учениця Конотопської дитячої художньої школи – переможець конкурсу творчості](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учениця КДХШ Поліна Лубинець (керівник Лященко Олена) посіла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у номінації «Образотворче мистецтво».
Конкурс вже став традиційним: щоразу молоді патріоти виявляють свої найкращі почуття у своїх малюнках та поезіях, які потім роздруковуються багатьма екземплярами та надсилаються листами воїнам АТО .
Поліна отримала диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІІ ступеню.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...