![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
18:37, 2 січня 2020 р.
Дві спортсменки з Конотопу претендують на поїздку на чемпіонат світу
![Дві спортсменки з Конотопу претендують на поїздку на чемпіонат світу Дві спортсменки з Конотопу претендують на поїздку на чемпіонат світу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Триває формування збірної з гандболу для участі у ЧС-2020 серед школярів.
На базі в Конча-Заспі тренери збірної України дівчат (2004-2005 р.н.) переглянули 20 кандидатів до команди. Збори тривали 23-28 грудня. Решта кандидатів матимуть свій шанс на наступних зборах.
У складі збірної на зборах у Конча-Заспі були й представниці ДЮСШ ім. М.Маміашвілі з Конотопа розігруюча Ольга Тимошенко та ліва крайня Ткач Анастасія.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...