![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:23, 31 грудня 2019 р.
Самостійно зрубана у лісі ялинка “влетіла” конотопцю в велику суму
![Самостійно зрубана у лісі ялинка “влетіла” конотопцю в велику суму Самостійно зрубана у лісі ялинка “влетіла” конотопцю в велику суму](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рейдові бригади лісгоспу щороку проводять систематичну роботу по охороні лісових насаджень від незаконних порубів впродовж всього року, а у передноворічний період – активізують свою діяльність у декілька разів.
Незважаючи на ціну в 70 грн. за деревце знаходяться охочі вирубати ялинку власноруч.
Під час проведення чергового рейдування 27 грудня рейдовою бригадою Конотопського лісгоспу в лісовому масиві Конотопського лісництва в кв. 55 в. 35 був затриманий житель м. Конотоп, який власноруч зрубав новорічну красуню в лісових культурах. На порушника був складений адміністративний протокол ст. 65 КУпАП, накладений штраф в розмірі 510 грн і шкода в розмірі 498,33 грн.
Наразі діє 6 рейдових бригад, у складі яких 22 чоловік. 16 з них – це представники державної лісової охорони, решта – представники Держекоінспекції, правоохоронних органів, громадських організацій та інших.
Конотопський лісгосп попереджає, що краще купити офіційно ялинкову красуню, ніж мати зіпсоване свято. Адже штраф і шкода заподіяна лісовому господарству за незаконно зрубану красуню в декілька разів перевищує вартість самої ялинки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...