• Головна
  • Найбільші МФО компанії, які кредитують цілодобово<
Новини компаній
14:30, 28 грудня 2019 р.

Найбільші МФО компанії, які кредитують цілодобово<

Новини компаній

Кредитування через інтернет популярна послуга, якою наразі користується багато українців. Дуже довгий час банки володіли монополією на цю послугу, і їх умови важко було назвати комфортними. Поняття «кредит» асоціювалося у українців з грошової кабалою і бюрократичною тяганиною. Впровадження технологічно більш досконалих інструментів, дозволило змінити правила мікрокредитування, перейшовши в режим цілодобового кредитування через інтернет.

Історія мікрокредитування в Україні

Мікрокредитування прийшло в Україну з Великобританії. Першопрохідцем в цій ніші стала компанія Wonga заснована в 2006 році Ерролом Дамеліном і Джонт Гурвітцем. За кілька років роботи компанія відкрила представництва у всіх країнах Європи, і впритул наблизилася до України, відкривши своє представництво в Польщі.

Еррол Дамелін і Джонт Гурвітц запропонували концептуально геніальне рішення - сервіс з надання невеликих позик з простим оформленням протягом декількох хвилин, та цілодобовим доступом. Щоб отримати кредит онлайн цілодобово, досить було подати заявку на сайті, прив'язавши до неї кредитну карту. Ідею швидко підхопили в усьому світі. В Україні мікрокредитування прийшло в 2012-2013 роках, і, за станом на 2019 рік, стало повноцінною частиною ринку кредитування України.

На сьогоднішній день в Україні за схожим принципом працюють більше 70 мікрофінансових організацій, серед яких найбіл відомі бренди creditplus, dinero, moneyveo. Перші МФО були далекі від досконалості. Кредит надавався під високий відсоток, потрібно підтверджувати особистість за допомогою документів і контактних осіб.

CreditPlus стала першою компанією, яка пішла іншим шляхом, відмовившись від традиційних методів кредитування. Компанія пропонує пропонує свої послуги цілодобово по всій Україні. Використання фінтех технологій забезпечує переваги в порівнянні з традиційними позиками.

  • Можливість отримати гроші, оформити позику, доступна повсюдно, без прив'язки до певного місця перебування.
  • Оформити позику можна цілодобово, CreditPlus працює 24/7, без свят і вихідних.
  • CreditPlus повністю відмовився від вимоги надавати документи в ході реєстрації. Це спростило процедуру і підвищило довіру українців.
  • Перший кредит для кожного клієнта надається за мінімальною ставкою. Це робиться з метою ознайомлення з можливостями сервісу.

Як отримати кредит в CreditPlus

Усі МФО компанії України працюють за схожим принципом. Необхідно зайти на сайт кредитної організації, вказати потрібну суму позики і термін. Далі потрібно заповнити анкету, в деяких компаніях, вимагають пройти процедуру реєстрації, детально вказавши персональні дані по паспорту і ін. інформацію. Після перевірки даних, кредитор проводить верифікацію персональної інформації та її відповідності платіжним даними банківської картки клієнта, зазначену їм при оформленні заявки.

Якщо заявка оформлена коректно, кредитор надає позичальникові договір на підпис. Після підписання договору обома сторонами, кредитор надсилає позичальникові зазначену суму на баноквскую карту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...