![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:17, 16 грудня 2019 р.
У Конотопі влаштували подорож до “правової” країни для дітей
![У Конотопі влаштували подорож до “правової” країни для дітей У Конотопі влаштували подорож до “правової” країни для дітей](/dist-assets/images/cap.jpg)
12 грудня 2019 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права для учнів 6-х класів загальноосвітньої школи №10 проведена рольова гра «Подорож країнами Закону, Права і Моралі».
Мандруючи країною «Правова держава» бібліотекар разом з дітьми пригадали основні причини та наслідки скоєних злочинів. Поєднали такі форми роботи як «запитання-відповідь», міні-диспути, бліц-опитування та правові ситуації. Учні показали відмінні знання з питань правознавства, активно відповідали на питання, брали участь в обговоренні ситуацій, спрямованих на підвищення правової культури. Переглянуті відеоролики «Обережно діти!», «Територія каяття», закріпили набуті знання.
В рамках Всеукраїнського тижня права 13 грудня 2019 року до міської бібліотеки для дітей на правову стежину «Вчимо закон змалку» завітали учні 2-В класу спеціалізованої школи №9.
Маленькі читачі ознайомилися з основними пунктами Конвенції ООН «Про права дитини», дізнались, до чого призводить неповага до закону, про відповідальність для дітей згідно законодавства України та взяли участь у іграх «Ім’я дитини у родині», «Виконуємо свої обов’язки», «Знати ми повинні – ми в правах рівні».
Проглянувши відеоролики «Права людини починаються з прав дитини» та «Права казкових героїв у мультфільмах», користувачі бібліотеки зробили висновки про те, що життя кожного з них є найціннішим не лише для батьків, а й для держави, яка забезпечує розвинення і процвітання своїх юних мешканців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...