• Головна
  • На Конотопщині – друга за розміром популяція зубра
10:50, 13 грудня 2019 р.

На Конотопщині – друга за розміром популяція зубра

На Конотопщині – друга за розміром популяція зубра

Сумська область – одна із шести областей України, на території якої мешкає зникаючий вид диких парнокопитних тварин – зубр європейський.

Конотопська популяція зубрів, яка мешкає на території Державного підприємства «Конотопське лісове господарство», за останнім обліком налічує 52 особини (у 2018 році – 49). Це друга за розміром популяція зубра в Україні.

З метою впровадження природоохоронних заходів щодо збереження та подальшого розмноження поголів’я виникає необхідність збільшення якісної підгодівлі зубрів не тільки у зимовий період, а й протягом усього року. Це дозволило концентрувати основне поголів’я всередині території лісового господарства, позбавить їх необхідності виходити на польові масиви та наражатися на небезпеку браконьєрства. Обсяги кормів для підгодівлі популяції зубра розробляються Державним підприємством «Харківська державна лісовпорядна експедиція».

За період з 2016 по 2019 роки було зафіксовано природну загибель 3 особин зубра. Фактів загибелі тварин внаслідок браконьєрства не зафіксовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...