• Головна
  • На Конотопщині учасники АТО отримують допомогу
08:21, 8 грудня 2019 р.

На Конотопщині учасники АТО отримують допомогу

На Конотопщині учасники АТО отримують допомогу

Під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО відбулося чергове засідання координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Конотопському районі.

Учасники зібрання розглянули питання порядку денного, зокрема, підвели підсумки роботи Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з демобілізованими учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та їх сім’ями у 2019 році. Як зазначила директор РЦСССДМ Ірина СОБОРА, з початку року відвідано 58 сімей учасників АТО, складено 5 соціальних паспортів потреб сім’ї. Визначено ряд проблемних питань, які виникають у родинах демобілізованих військових, зокрема, питання придбання житла на пільгових умовах, компенсації за пільговий проїзд, оформлення земельної ділянки.

На порядку денному також розглянули питання пенсійного забезпечення учасників бойових дій, про що проінформувала начальник відділу з питань перерахунків пенсій № 4 управління з застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду Наталія СТРИЖАК.

Про виконання завдань та заходів щодо соціального захисту учасників АТО (ООС) у 2019 році проінформувала начальник управління соціального захисту населення Ірина ЗАЇКА. Зокрема, вона зазначила, що управлінням у повному обсязі використані кошти, що були виділенні за програмами соціального захисту учасників АТО (ООС). У поточному році послугами з психологічної реабілітації скористалося 3 учасника антитерористичної операції, професійну адаптацію пройшли 6 осіб,  санаторно-курортне лікування отримав 1 учасник АТО.

Відповідно до Обласної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки забезпечено дровами 49 осіб на суму 198,4 тис.грн., у тому числі за рахунок коштів  бюджетів селищної та сільських рад 41,6 тис.грн., виплачено компенсацію для придбання палива готівкою 50 учасникам АТО на суму 160,0 тис.грн.

Наприкінці засідання Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила, що у 2019 році робота всіх підрозділів, які опікуються питаннями соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та їх сімей, в порівнянні з минулим роком, значно покращилась.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...