![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:57, 3 грудня 2019 р.
Конотопський хореографічний колектив “Сюрприз” привіз перемогу
![Конотопський хореографічний колектив “Сюрприз” привіз перемогу Конотопський хореографічний колектив “Сюрприз” привіз перемогу](/dist-assets/images/cap.jpg)
У м. Ніжин відбувся Всеукраїнський хореографічний фестиваль – конкурс «Nizhyn danсe fest», у якому взяли участь 58 танцювальних колективи з усіх регіонів України.
Головою журі був український хореограф, суддя телевізійних проектів «Танцюють всі», «Україна має талант», «Танці з зірками» Влад ЯМА. Всі учасники намагалися здобути прихильність зіркового судді.
Вихованці Конотопського районного Центру позашкільної роботи (учні Бочечківського НВК) теж були налаштовані на перемогу – хореографічний колектив «Сюрприз» (керівник Ірина Лук’яненко) посів почесне ІІ місце.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...