![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:50, 2 грудня 2019 р.
На Конотопщині діти долучилися до акціі “Янголи добра”
![На Конотопщині діти долучилися до акціі “Янголи добра” На Конотопщині діти долучилися до акціі “Янголи добра”](/dist-assets/images/cap.jpg)
29 листопада 2019 року на базі дитячого розважального центру «Калейдоскоп» був проведений районний захід «Добротою зігріті серця» для дітей з особливими потребами.
Працівники Центру позашкільної роботи Людмила Дарій, Тетяна Петренко та Олена Сохань провели майстер-клас з декоративно-вжиткового мистецтва «Янголи добра».
До творчої роботи були залучені не тільки дітлахи, але й мами, які допомагали своїм дітям у створенні чудових виробів з мережива, картону та декоративного джгута. За короткий час у руках малечі красувалися «Янголи добра». Радості не було меж, адже що може давати більше задоволення, ніж досягнення успіху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...